Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta u mnie trwa około 1 h.

Na wizycie pytam o:

  • stan zdrowia (warto zabrać ze sobą aktualne badania – jeśli się takie posiada, a w przypadku ich braku, powiem jakie warto wykonać w zależności od zgłaszanych na wizycie problemów żywieniowych),
  • dotychczas stosowane diety,
  • tryb życia,
  • aktualny sposób odżywiania (można przed wizytą przez 2 dni spisywać to, co się je i pije wraz z orientacyjnym określeniem porcji i pory konsumpcji – ale nie jest to obowiązkowe),
  • preferencje kulinarne (warto przypomnieć sobie czego się nie lubi, żeby nie pojawiło się w diecie, jak również pomyśleć o ulubionych produktach/potrawach, z którymi trudno byłoby się rozstać).

Wykonuję też pomiar składu ciała na profesjonalnym analizatorze (mierzy m. in. zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej). Do pomiaru potrzebne są gołe stopy, konieczne jest też zdjęcie biżuterii.

W przeciągu tygodnia od wizyty przesyłam dietę do stosowania przed 2 tygodnie ułożoną w oparciu o przeprowadzony wywiad zdrowotno-żywieniowy.

Wizyty kontrolne odbywają się co 2 tygodnie (trwają około 30 minut), po każdej wizycie układam nową dietę (w oparciu o dotychczasowe odczucia i aktualne potrzeby pacjenta). Na każdej wizycie wykonuję pomiar składu ciała.

W ramach współpracy można się ze mną kontaktować* (rozmowa telefoniczna, sms, e-mail) w każdej sprawie dotyczącej diety (pytania o przepisy, zakupy, kryzysy na diecie itp.).

Oczywiście to tylko ramowy program współpracy, a jej szczegóły (częstotliwość spotkań i przesyłanych diet) można modyfikować w zależności od indywidualnych potrzeb.

*w rozsądnych granicach 🙂 Proponuję kontakt od poniedziałku do piątku 8:00-19:00 (z wyłączeniem urlopów) 🙂

Zapraszam 🙂

Ewa Bieniak